Ürünler > Define Maden Tespit, Toprak Altı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazları > Alan Tarama Cihazları
Alan Tarama Cihazları
OKM : 2 MODEL
Alan tarama Bionic X4-Yeni !
BIONIC 01
GOLD DETECTORS : 4 MODEL
ACCUMASTER PRO DİJİTAL
QUATROFORCE - Yeni Model !
Rayfinder-Yeni !
SPECTRA - Kampanyalı Fiyatı:1.400 Eur
GOLD SHINE
GOLD SHINE
Define ve Maden Arama Dedektörleri
Toprak Altı Görüntüleme Sistemleri
Aksesuarlar
2. El Cihazlar
SPECTRA - Kampanyalı Fiyatı:1.400 Eur
Alan taramanızın verimini arttırmak icin tiklayiniz!!!
 

 
"DÜNYADAKİ EN GELİŞMİŞ ALAN TARAMA CİHAZI"

DSP mikroişlemci ile - düşünebilen cihaz.

 

* Altın, kurşun, gümüş, bakır, bronz, alüminyum, demir, elmas, boşluk için programlar ve diğer elementleri (metalleri) saptamak için serbest mod.

* APO - Zemin teması ile otomatik başlangıç özelliği
 
* DGB- dijital zemin balans sistemi -değişken sinyal dalgaları ile belirli zemin tipinde parazitleri ve toprak minerallerini önlemek için. Aramalar 360 C ‘ de yapılabilir ve kullanıcı tek yönde arama yapmak için sınırlı değildir.
 
* Dijital frekans sentezi : altın, gümüş, bakır, bronz, demir, elmas, su , boşluk ve diğer elementleri taramak için . Kullanıcı her adımda 1Hz’ de ince ayar yapabilir.

* Dijital zemin balansı: her türlü toprak koşullarında analiz imkanı-minerallerden gelen yanlış sinyalleri önlemek için yanlış dalgaları  otomatik olarak seçer ve ekrana yansıtır.

* Otomatik çalıştırma: Spectra’ da açma(çalıştırma ) düğmesi yoktur. Spectra zemin koşullarını kontrol eder ve otomatik olarak açılır.

* Spectranın herhangi bir prob, kablo, filtre veya harici pil’ e ihtiyacı yoktur.Kolay taşınması için kompakt dizayn edilmiştir. Sinyal gönderimi 360 C ‘de yapılabilir ve kullanıcı bir yönde arama yapmak için  sınırlı değildir.

 
Alan tarama cihazı Spectra hem topraktaki maden içeriğini hem de nem oranını analiz eder.Sonuçlar zemin değerleri numaraları olarak ekrana yansıtılır. Ekrandaki değerler 00 ila 99 arasında olur. Arama sonucundan çıkan bu numaralar(değerler) kullanıcıya toprak yapısı hakkında bilgi verir. Piyasadaki tanıtımı yapılan uzun menzilli alan tarama cihazları frekans jeneratörlerinden başka bir şey değiller. Basit yapıları ile de zeminde kullanmak için elverişli (uygun)değiller.

* Zemin balans fonksiyonu

Toprakların mineraller ve nem kombinasyounundan oluşan değişken yapıları vardır.Frekans jeneratörü çalıştırıldığında sinyaller iletken toprağa gönderilecektir fakat gevşek zeminli topraklara tamamen nüfuz edemeyecektir veya mineral seviyesi yüksek olan topraklarda kullanıcı kişi hedef için yanlış sinyal alacaktır.

 

* DGB – Dijital zemin balans özellikleri – Alan tarama cihazı Spectra’ nın güvenilir hedef göstergesi maksimum uzaklığı korumak için ve toprak yapısı ne olursa olsun  istikrarlı bir çalışma sağlanması için geliştirilmiştir. Hatta Spectra track sistemi frekans iletiminde toprağa uyum sağlamak için değişken dalga seçerek zemin balansını dengeliyor.

 

 

Metal modu seçiliyor(metal modu seçin) ve  Alan tarama cihazı Spektra hedefi taramak için zemine yeterli enerji gönderdiğinde ekrandaki sayaç bilgi veriyor.

 

 

Spectra’ nın özellikleri dünya çapında teknolojinin en uç noktasında olan bir buluştur.

Üretici Gold Detectors Firmasının verilerine göre.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.


Ücretsiz Broşür ve Fiyat Listesi İçin Lütfen Tıklayınız


AKBANK, FİNANSBANK , GARANTİ , İŞ BANKASI ve YAPI KREDİ BANKASI kredi kartlarına Peşin Fiyatına 6 ay TAKSİT imkanı