Depar Dedektör alışverişe devam et Depar Dedektör alışverişi tamamla
  Ürün Adı Adet Birim Fiyat Sil
         
Ara Toplam  
Kdv  
Toplam  
Depar Dedektör alışverişe devam et Depar Dedektör alışverişi tamamla
Adres Türü
:
Adres Tanımı
:
*
Adı
:
*
Soyadı
:
*
Adres
:
*
Posta Kodu
:
Ülke
:
Şehir
:
İlçe
:
Telefon
:
*
Gsm
:
*
Fatura Tipi
:
Bireysel Kurumsal
TC Kimlik Numarası
:
*
:
*
Vergi Dairesi
:
*
Vergi Numarası
:
*
 
Müşteri, internet sitesinde sözleşme konusu ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.


Söz konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için müşterinin yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde müşteri veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.


Söz konusu ürün, müşteriden başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Depar Dedektör sorumlu tutulamaz.


Depar Dedektör, söz konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve kullanım kılavuzları ile birlikte teslim edilmesinden sorumludur.


Söz konusu ürünün teslimatı için ürün(ler) bedelinin müşterinin tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, müşteri ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.


Ürünün tesliminden sonra müşteriye ait kredi kartının müşterinin kusurundan kaynaklanmayan bir sekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Depar Dedektör’e ödememesi halinde, müşterinin kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde Depar Dedektör’e gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri müşteriye aittir.


Depar Dedektör mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu müşteriye bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde müşteri siparişin iptal edilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Müşterinin siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.


Garanti kapsamında faturalı olarak belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için Depar Dedektör’e gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.


Tipografi hatalar ve yanlış fiyat girilmesinden firmamız sorumlu tutulamaz.


Ürünün garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlar. Fatura, garanti belgesi yerine geçer.


Stokta olmayan ürünler hakkında müşteri bilgilendirilir ve talep edilen ürünler tüketici hakları çerçevesinde belirtilen sürede müşteriye teslim edilir.

Deper dedektör geçerli kredi kartları