Depar Dedektör alışverişe devam et Depar Dedektör alışverişi tamamla
  Ürün Adı Adet Birim Fiyat Sil
         
Ara Toplam  
Kdv  
Toplam  
Depar Dedektör alışverişe devam et Depar Dedektör alışverişi tamamla
Adres Türü
:
Adres Tanımı
:
*
Adı
:
*
Soyadı
:
*
Adres
:
*
Posta Kodu
:
Ülke
:
Şehir
:
İlçe
:
Telefon
:
*
Gsm
:
*
Fatura Tipi
:
Bireysel Kurumsal
TC Kimlik Numarası
:
*
:
*
Vergi Dairesi
:
*
Vergi Numarası
:
*

Fiyat
filtresi

Model
JH-1 (1) JH-33Z (1)
Fiyat Aralığı
15.000-24.999 TL (1) 40000+ TL (1)
Sıralama
JUNHONG JH-1
15,374.70 TLKdv Dahil
JUNHONG JH-33Z
42,519.01 TLKdv Dahil
 JUNHONG GÜVENLİK DEDEKTÖRLERİ

Junhong Electronic &Technology (Dongguan) Co., Ltd profesyonel metal dedektör üreticisidir, özellikle dedektör sektöründe, metal dedektörü üretme ve satmada, güvenlik dedektörünün üretimi ve satışında araştırma-geliştirmede  uzmandır.

Firmanın metal dedektörleri: Kapı tipi ve el tipi üst arama metal dedektörüdür.  Bu tip dedektörler fabrikalar, madenler, bankalar, oteller ve pahalı metal eşyaların kolaylıkla kaybolabileceği yerler, havaalanları, gümrük ve tehlikeli metal şeylerin yasak olduğu yerlerde çokça kullanılmaktadır. 

Firmanın fabrikası Çin’in en büyük elektronik ve güvenlik ürünlerinin merkezi diye adlandırılan Dong Guang şehrindedir. Mahkemelerde, hapishanelerde ve diğer önemli halka açık yerlerde profesyonel güvenlik cihazlarının satışı yapılmaktadır. Kesinlikle uluslararası ISO9001 standardındadır, firma her bir gelişimin sıkı takipçisi olup kalite yönetim sistemi üzerinde çalışmakta ve müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır. Ekip çalışması ile Zhejiang’da bayilik açmıştır ve satış sonrası hizmet sorumluluğuyla farklı bölgelerde nitelikli bayilikler kurmuştur.  Uluslararası piyasada güvenilir kalite ve hızlı servisle özel hizmetler sunmaktadır. Ülkesinde ve yurtdışında iyi bir üne sahiptir. 

Deper dedektör geçerli kredi kartları