Depar Dedektör alışverişe devam et Depar Dedektör alışverişi tamamla
  Ürün Adı Adet Birim Fiyat Sil
         
Ara Toplam  
Kdv  
Toplam  
Depar Dedektör alışverişe devam et Depar Dedektör alışverişi tamamla
Adres Türü
:
Adres Tanımı
:
*
Adı
:
*
Soyadı
:
*
Adres
:
*
Posta Kodu
:
Ülke
:
Şehir
:
İlçe
:
Telefon
:
*
Gsm
:
*
Fatura Tipi
:
Bireysel Kurumsal
TC Kimlik Numarası
:
*
:
*
Vergi Dairesi
:
*
Vergi Numarası
:
*
Depar Ltd. Şti. (Depar Dedektör) 1976 yılından beri faaliyet göstermektedir. Genel müdürlük binası Esentepe Mahallesi Haberler Sokak, şubesi ise Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan Depar Dedektör’ün İstanbul’da bulunan her iki lokasyonunda da ürünlerini sergilediği geniş showroomları ve genel müdürlük binasında dedektör test alanı bulunmakta, Türkiye’nin her noktasına Anadolu’daki yaygın bayi ağı ile rahatlıkla ulaşabilmektedir. Depar Dedektör alanında Türkiye, Afrika ve Ortadoğu’nun en büyük metal dedektör distribütör firmasıdır.


Ürün yelpazesi define ve altın dedektörlerinden bilgisayarlı toprak altı görüntüleme ve alan tarama cihazlarına, üst arama dedektörlerinden kapı tipi metal dedektörlere, su kaçağı tespit cihazlarından kablo ve boru tespit cihazlarına, vana ve menhol kapağı tespit cihazlarından Avrupa Birliği ve HACCP standartlarına uygun gıda, geri dönüşüm ve plastik endüstrisine yönelik metal dedektörlere ve tekstil endüstrisinde kullanılan iğne dedektörlerine kadar çeşitlilik göstermektedir.
 
 
SATIŞ SONRASI HİZMETLERİMİZ
Ana hedefi sağlam, orijinal, kaliteli ve güvenilir ürün temini olan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Depar Dedektör, uzman kadrosu ile satışını yapmakta olduğu tüm ürünlerde verdiği  satış sonrası teknik servis  hizmetleri ile rakiplerinden ayrılır.  
Teknik Servisimiz her yıl Türk Standartları Enstitüsü tarafından denetlenmektedir. Depar Teknik Servisi TSE (Türk Standartları Enstitüsü)-HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne) sahiptir. Türk Ticaret Kanunu gereği tüm ürünlerimiz en az 2 yıl garantili olup, kullanıcı hatası olmadığı sürece ürünün fatura tarihinden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz tamir ve parça değişimi yapılmaktadır. Firmamız satışını yaptığı her bir ürün için 10 yıl boyunca yedek parça temini ile de yükümlüdür. 

Depar Dedektör ISO 9001:2015 kalite belgesi standartları çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Deper dedektör geçerli kredi kartları