Depar Dedektör alışverişe devam et Depar Dedektör alışverişi tamamla
  Ürün Adı Adet Birim Fiyat Sil
         
Ara Toplam  
Kdv  
Toplam  
Depar Dedektör alışverişe devam et Depar Dedektör alışverişi tamamla
Adres Türü
:
Adres Tanımı
:
*
Adı
:
*
Soyadı
:
*
Adres
:
*
Posta Kodu
:
Ülke
:
Şehir
:
İlçe
:
Telefon
:
*
Gsm
:
*
Fatura Tipi
:
Bireysel Kurumsal
TC Kimlik Numarası
:
*
:
*
Vergi Dairesi
:
*
Vergi Numarası
:
*

Special Edition 2 in 1 - TERO VIDO - Pulse Induction Sistemli Görüntülü Metal Dedektör ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemi 2'si Bir Arada ! Special Edition 2 in 1 - TERO VIDO - Pulse Induction Sistemli Görüntülü Metal Dedektör ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemi 2'si Bir Arada ! Special Edition 2 in 1 - TERO VIDO - Pulse Induction Sistemli Görüntülü Metal Dedektör ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemi 2'si Bir Arada ! Special Edition 2 in 1 - TERO VIDO - Pulse Induction Sistemli Görüntülü Metal Dedektör ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemi 2'si Bir Arada ! Special Edition 2 in 1 - TERO VIDO - Pulse Induction Sistemli Görüntülü Metal Dedektör ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemi 2'si Bir Arada ! Special Edition 2 in 1 - TERO VIDO - Pulse Induction Sistemli Görüntülü Metal Dedektör ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemi 2'si Bir Arada ! Special Edition 2 in 1 - TERO VIDO - Pulse Induction Sistemli Görüntülü Metal Dedektör ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemi 2'si Bir Arada !

Special Edition 2 in 1 - TERO VIDO - Pulse Induction Sistemli Görüntülü Metal Dedektör ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemi 2'si Bir Arada !

Fiyat : 5,200.00 € + %18 Kdv

Kdv Dahil Fiyat : 61,917.76 TL

Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin.

En başından beri Tero Vido'nun amacı, dünyanın her yerindeki hazine avcılarının ve diğer metal arayıcılarının çeşitli ihtiyaçları için en iyi Pulse İndüksiyon sistemlerinden birini üretmek ve geliştirmekti. Arkeologlar, madenciler ve hobi amaçlı dedektör kullanıcıları gibi profesyonellerle yakın işbirliği ve koordinasyon içinde, artık piyasaya 3D görselleştirme ile yeni ve modern bir Pluse İndüksiyon sistemi geliştirmeyi başardık: 3D görselleştirmeli Tero Vido Pulse İndüksiyon sistemi, kısaca TVPI.

3D görselleştirmeli yeni Tero Vido Pulse İndüksiyon sistemi yüzük, madeni para ve mücevherin yanı sıra nugget, altın içeren kum, maden ve erozyona uğramış altını da ayırt edebiliyor. 35 inçlik (90 cm) arama başlığı, en zorlu alanlarda bile küçük nesneleri algılamak için optimize edilmiştir. İster evde, ister en sevdiğiniz kumsalda bir hazine avı olsun, su geçirmez başlıklar hazine bulmayı bir esinti haline getirir - karada veya suda. Özellikle yeni geliştirilen metal ayrışımı, metal sınıflandırması ve otomatik toprak balans ayarı gibi özellikler bu cihazı kullanımı kolay ve profesyonel bir yer tespit edici sistem haline getirmektedir.

3D görselleştirmeli TVPI Pulse İndüksiyon sistemi özellikle derin aramalar için uygundur. Bu cihazın performansı tuzlu sudan, bir çok mineralli toprak çeşidinden ve sıcaklık değişimlerinden neredeyse hiç etkilenmez. Özel olarak geliştirilen elektronik parçalar topraktaki parazit sinyallerini yok eder ve metal nesnelerin net bir şekilde görüntülenmesini sağlar. Bu, yeni TVPI'yi büyük derinliklerde ve hatta en zorlu çevre koşullarında çalışmak için güvenilir cihaz haline getirir. Yeni ve geliştirilmiş devre teknolojisi güç hatlarından parazitlenmeyi önler ve özel bir Pulse teknolojisinin ürettiği doğru sinyaller büyük derinliklerin tespitini sağlar.

Tero Vido 3D görselleştirme yazılımının üniversal uygulamasının grafiksel kullanıcı ara yüzü aşağıdaki dillerde mevcuttur:

* Deutsch

* English

* Français

* Español

* عربى

* فارسی

* Ελληνικά

* Türkçe

* 中文

* Pусский

* Nederlands

* Български

 

 

Tero Vido 3D Sistemi, yerdeki anomalilerin tespit edilmesi ve hassas şekilde yerlerinin belirlenmesi için bir 3D ölçüm cihazıdır. Bu dedektör, tüm metal türlerini bulmanıza ve ayırt etmenize yardımcı olur. İçindeki yazılım, demir veya çelik gibi manyetik metaller veya altın, gümüş ve bakır gibi manyetik olmayan değerli metaller bulup bulmadığınızı gösterir. Ayrıca, Tero Vido Sistemi sığınak, mezar, tünel veya diğer odalar gibi yeraltı boşluklarını tespit etmek ve bulmak için en uygun cihazdır.

Tero Vido Sistemini oldukça özel yapan şeylerden biri de, tam olarak yer tespitinin yanı sıra, toprağa derin nüfuzu. Nesnenin boyutuna bağlı olarak, 18 m'ye kadar derinliklere ulaşılabilir. Tescilli yazılımın çok dilli kullanıcı ara yüzü şu anda İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Türkçe, İspanyolca, Yunanca, Romence ve Bulgarca olarak mevcuttur. Yakında başka diller de eklenecek. Otomatik ve ücretsiz yazılım güncellemeleri, yazılım geliştirmelerinin yanı sıra yeni dilleri de içeriyor.

Tero Vido 3D Sistemi son derece basit bir şekilde tasarlanmıştır ve kısa bir eğitim ile herkes tarafından kullanılabilir. Göze çarpmayan ve hafif yer tarayıcısı ve taşınabilir bir bilgisayardan (Tablet PC) oluşur. Cihazla kolay çalışmayı engelleyen kablo veya ağır bataryalar yok.

Kullanıcı sensörle zemini tarar ve tarama sonuçları bilgisayar ekranında gerçek zamanlı olarak gösterilir. Ölçüm işlemi tamamlandıktan hemen sonra sonuçlar yazılımda analiz edilebilir. Veriler bilgisayarda depolanacak ve gerektiğinde ulaşılabilir. Depolama kapasitesi ve ölçüm alanının büyüklüğü neredeyse sınırsızdır.

Piyasadaki en iyi ve en ayrıntılı çözünürlüklerden biri olan yüksek çözünürlüklü grafik, yazılımdaki birçok ayar seçeneğiyle birlikte, metal veya boşluğun hızlı bir şekilde algılanmasını kolaylaştırır ve derinliğini ve boyutunu belirler. Sistem tekrarlanabilir sonuçlar sunar ve bir kontrol taraması ölçüm sonucunu onaylayacaktır. Aynı zamanda Tero Vido 3D Sistemini metal ayrışımı için de kullanabilir ve bulduğunuz nesnenin ferromanyetik (değersiz) metal mi yoksa ferromanyetik olmayan (değerli) metalden mi yapılmış olduğunu görebilirsiniz. Tero Vido 3D Sistemi çok amaçlı bir cihazdır ve kumlu, kayalık veya verimli, herhangi bir zemin koşulunda kullanılabilir. Yüksek oranda mineralli topraktaki küçük metal anomalileri yazılım ile filtrelenebilir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER (Pulse Sistem):

Problar

Sensörler – Pulse frekans Başlık 120 Hz

Dahili batarya – Tip LiFePo4

Performans parametreleri – 1100 mAh

İç işletim voltajı – 3,6 V

Pil süresi: 4 saat

Şarj süresi: 4 saat

 

Şarj adaptörü

Giriş voltajı 5 V

Şarj akımı 5 V / 500 mA

 

Probların ölçüleri ve ağırlıkları

İsim                                    Prob 1                           Prob 2                        Prob 3

Uzunluk                       95 x 95 cm (37”)          95 x 180 cm (70”)        35 x 40 cm (14”)

Çap                                   130 cm                           200 cm                        35 cm

Ağırlık                                1,50 kg                           2,70 kg                      1,00 kg

 

IP koruma sınıfı IP 44

Muhafaza sıcaklığı  -10°C – 50°C

Çalışma sıcaklığı  -10°C – 50°C

Bağıl nem 90 % (yoğuşmasız)

 

Veri transferi için Bluetooth modülü

Frekans 2,4 GHz WLAN

İşletim kanalları  11

Aktarım hızı (havada)  11 Mbps

Maksimum çıkış  +10 dBm

Hassasiyet  -91 dBm

 

İşlemci

Mikro denetleyici  8 Bit RISC

Maksimum çalışma frekansı  3,6 MHz

 

Sertifikalar

 • CE kuralları ile uygunluk
 • FCC onaylı; WEEE - Kayıt No: DE 73865556
 • FCC 2AHMR-ESP12S
 • ICC Menşei Şahadetnamesi

Alman malı (Made in Germany)

 

Bilgisayar için teknik gereksinimler

 • İşletim sistemi - Windows 7 veya üstü
 • Sürücü - CD-ROM sürücüsü; alternatif olarak yazılım şirketin web sitesinden indirilebilir.
 • USB - Yok
 • Bluetooth - Yok
 • İşlemci hızı - Minimum 1 GHz
 • Çalışma hafızası - 1 GB RAM
 • Disk alanı - 250 MB
 • Ekran kartı - OpenGL gereklidir

2 Yıl Garantilidir.

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER (3D Sistem):

Prob

 • Sensör… ……………………………….……… 3 eksenli dijital sensör

Dahili – şarj edilebilir batarya

  • Tip …………………………………..…… LiPo şarj edilebilir batarya
  • Performans ……………………………… parametreler 800 mAh 4,2V
  • İç ………………………………….……… operasyonel voltaj 3,0V
  • Batarya ……………………..…………… kullanım ömrü 15 saat
  • Şarj süresi ……………………….……… ana adaptör ile 1 saat, oto şarj cihazı ile 4 saat

Şarj

  • Giriş voltajı ……………………………… 240/110 V veya 12 V (oto şarjı)
  • Şarj akımı ……………………..………… 5 V / 500 mA maksimum

Probların ölçüleri ve ağırlıkları

İsim

  • Uzunluk
  • Çap
  • Ağırlık

Yatay Sensör 50

  • 50 cm
  • 5 cm
  • 0,5 kg

 

  • IP koruma kategorisi ………….…..…… IP 54 (su sıçramasına dayanıklı)
  • Muhafaza sıcaklığı ……………..……… -20° ile + 60°C arası
  • Çalışma sıcaklığı ……………….....…… -10° ile + 50°C arası
  • Bağıl nem ………………………..……… 5-95%, yoğunlaşmayan
  • Uyarılar …………………………..……… Çok renkli LED

Veri transferi için USB Bluetooth modülü

  • Frekans bantı ………………….…..…… 2.4GHz ISM bant
  • Kanallar ………………………….……… 126 RF kanal
  • Aktarım hızı (havada) …………..…...… 2Mbps
  • Programlanabilir çıkış ……….…………. 0. -6, -12 veya -18 dBm
  • Hassasiyet …………………….………… 2 Mbps‘de -82 dBm Hassasiyet

İşlemci

  • Mikro denetleyici …………………..…… 8-bit RISC- Mikro denetleyici baz alınarak
  • Maksimum çalışma frekansı …………. 16MHz
  • 1KB SRAM, 512K EEPROM
  • 10-bit A/D dönüştürücü
En başından beri Tero Vido'nun amacı, dünyanın her yerindeki hazine avcılarının ve diğer metal arayıcılarının çeşitli ihtiyaçları için en iyi Pulse İndüksiyon sistemlerinden birini üretmek ve geliştirmekti. Arkeologlar, madenciler ve hobi amaçlı dedektör kullanıcıları gibi profesyonellerle yakın işbirliği ve koordinasyon içinde, artık piyasaya 3D görselleştirme ile yeni ve modern bir Pluse İndüksiyon sistemi geliştirmeyi başardık: 3D görselleştirmeli Tero Vido Pulse İndüksiyon sistemi, kısaca TVPI.

3D görselleştirmeli yeni Tero Vido Pulse İndüksiyon sistemi yüzük, madeni para ve mücevherin yanı sıra nugget, altın içeren kum, maden ve erozyona uğramış altını da ayırt edebiliyor. 35 inçlik (90 cm) arama başlığı, en zorlu alanlarda bile küçük nesneleri algılamak için optimize edilmiştir. İster evde, ister en sevdiğiniz kumsalda bir hazine avı olsun, su geçirmez başlıklar hazine bulmayı bir esinti haline getirir - karada veya suda. Özellikle yeni geliştirilen metal ayrışımı, metal sınıflandırması ve otomatik toprak balans ayarı gibi özellikler bu cihazı kullanımı kolay ve profesyonel bir yer tespit edici sistem haline getirmektedir.

3D görselleştirmeli TVPI Pulse İndüksiyon sistemi özellikle derin aramalar için uygundur. Bu cihazın performansı tuzlu sudan, bir çok mineralli toprak çeşidinden ve sıcaklık değişimlerinden neredeyse hiç etkilenmez. Özel olarak geliştirilen elektronik parçalar topraktaki parazit sinyallerini yok eder ve metal nesnelerin net bir şekilde görüntülenmesini sağlar. Bu, yeni TVPI'yi büyük derinliklerde ve hatta en zorlu çevre koşullarında çalışmak için güvenilir cihaz haline getirir. Yeni ve geliştirilmiş devre teknolojisi güç hatlarından parazitlenmeyi önler ve özel bir Pulse teknolojisinin ürettiği doğru sinyaller büyük derinliklerin tespitini sağlar.

Tero Vido 3D görselleştirme yazılımının üniversal uygulamasının grafiksel kullanıcı ara yüzü aşağıdaki dillerde mevcuttur:

* Deutsch

* English

* Français

* Español

* عربى

* فارسی

* Ελληνικά

* Türkçe

* 中文

* Pусский

* Nederlands

* Български

 

 

Tero Vido 3D Sistemi, yerdeki anomalilerin tespit edilmesi ve hassas şekilde yerlerinin belirlenmesi için bir 3D ölçüm cihazıdır. Bu dedektör, tüm metal türlerini bulmanıza ve ayırt etmenize yardımcı olur. İçindeki yazılım, demir veya çelik gibi manyetik metaller veya altın, gümüş ve bakır gibi manyetik olmayan değerli metaller bulup bulmadığınızı gösterir. Ayrıca, Tero Vido Sistemi sığınak, mezar, tünel veya diğer odalar gibi yeraltı boşluklarını tespit etmek ve bulmak için en uygun cihazdır.

Tero Vido Sistemini oldukça özel yapan şeylerden biri de, tam olarak yer tespitinin yanı sıra, toprağa derin nüfuzu. Nesnenin boyutuna bağlı olarak, 18 m'ye kadar derinliklere ulaşılabilir. Tescilli yazılımın çok dilli kullanıcı ara yüzü şu anda İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Türkçe, İspanyolca, Yunanca, Romence ve Bulgarca olarak mevcuttur. Yakında başka diller de eklenecek. Otomatik ve ücretsiz yazılım güncellemeleri, yazılım geliştirmelerinin yanı sıra yeni dilleri de içeriyor.

Tero Vido 3D Sistemi son derece basit bir şekilde tasarlanmıştır ve kısa bir eğitim ile herkes tarafından kullanılabilir. Göze çarpmayan ve hafif yer tarayıcısı ve taşınabilir bir bilgisayardan (Tablet PC) oluşur. Cihazla kolay çalışmayı engelleyen kablo veya ağır bataryalar yok.

Kullanıcı sensörle zemini tarar ve tarama sonuçları bilgisayar ekranında gerçek zamanlı olarak gösterilir. Ölçüm işlemi tamamlandıktan hemen sonra sonuçlar yazılımda analiz edilebilir. Veriler bilgisayarda depolanacak ve gerektiğinde ulaşılabilir. Depolama kapasitesi ve ölçüm alanının büyüklüğü neredeyse sınırsızdır.

Piyasadaki en iyi ve en ayrıntılı çözünürlüklerden biri olan yüksek çözünürlüklü grafik, yazılımdaki birçok ayar seçeneğiyle birlikte, metal veya boşluğun hızlı bir şekilde algılanmasını kolaylaştırır ve derinliğini ve boyutunu belirler. Sistem tekrarlanabilir sonuçlar sunar ve bir kontrol taraması ölçüm sonucunu onaylayacaktır. Aynı zamanda Tero Vido 3D Sistemini metal ayrışımı için de kullanabilir ve bulduğunuz nesnenin ferromanyetik (değersiz) metal mi yoksa ferromanyetik olmayan (değerli) metalden mi yapılmış olduğunu görebilirsiniz. Tero Vido 3D Sistemi çok amaçlı bir cihazdır ve kumlu, kayalık veya verimli, herhangi bir zemin koşulunda kullanılabilir. Yüksek oranda mineralli topraktaki küçük metal anomalileri yazılım ile filtrelenebilir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER (Pulse Sistem):

Problar

Sensörler – Pulse frekans Başlık 120 Hz

Dahili batarya – Tip LiFePo4

Performans parametreleri – 1100 mAh

İç işletim voltajı – 3,6 V

Pil süresi: 4 saat

Şarj süresi: 4 saat

 

Şarj adaptörü

Giriş voltajı 5 V

Şarj akımı 5 V / 500 mA

 

Probların ölçüleri ve ağırlıkları

İsim                                    Prob 1                           Prob 2                        Prob 3

Uzunluk                       95 x 95 cm (37”)          95 x 180 cm (70”)        35 x 40 cm (14”)

Çap                                   130 cm                           200 cm                        35 cm

Ağırlık                                1,50 kg                           2,70 kg                      1,00 kg

 

IP koruma sınıfı IP 44

Muhafaza sıcaklığı  -10°C – 50°C

Çalışma sıcaklığı  -10°C – 50°C

Bağıl nem 90 % (yoğuşmasız)

 

Veri transferi için Bluetooth modülü

Frekans 2,4 GHz WLAN

İşletim kanalları  11

Aktarım hızı (havada)  11 Mbps

Maksimum çıkış  +10 dBm

Hassasiyet  -91 dBm

 

İşlemci

Mikro denetleyici  8 Bit RISC

Maksimum çalışma frekansı  3,6 MHz

 

Sertifikalar

 • CE kuralları ile uygunluk
 • FCC onaylı; WEEE - Kayıt No: DE 73865556
 • FCC 2AHMR-ESP12S
 • ICC Menşei Şahadetnamesi

Alman malı (Made in Germany)

 

Bilgisayar için teknik gereksinimler

 • İşletim sistemi - Windows 7 veya üstü
 • Sürücü - CD-ROM sürücüsü; alternatif olarak yazılım şirketin web sitesinden indirilebilir.
 • USB - Yok
 • Bluetooth - Yok
 • İşlemci hızı - Minimum 1 GHz
 • Çalışma hafızası - 1 GB RAM
 • Disk alanı - 250 MB
 • Ekran kartı - OpenGL gereklidir

2 Yıl Garantilidir.

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER (3D Sistem):

Prob

 • Sensör… ……………………………….……… 3 eksenli dijital sensör

Dahili – şarj edilebilir batarya

  • Tip …………………………………..…… LiPo şarj edilebilir batarya
  • Performans ……………………………… parametreler 800 mAh 4,2V
  • İç ………………………………….……… operasyonel voltaj 3,0V
  • Batarya ……………………..…………… kullanım ömrü 15 saat
  • Şarj süresi ……………………….……… ana adaptör ile 1 saat, oto şarj cihazı ile 4 saat

Şarj

  • Giriş voltajı ……………………………… 240/110 V veya 12 V (oto şarjı)
  • Şarj akımı ……………………..………… 5 V / 500 mA maksimum

Probların ölçüleri ve ağırlıkları

İsim

  • Uzunluk
  • Çap
  • Ağırlık

Yatay Sensör 50

  • 50 cm
  • 5 cm
  • 0,5 kg

 

  • IP koruma kategorisi ………….…..…… IP 54 (su sıçramasına dayanıklı)
  • Muhafaza sıcaklığı ……………..……… -20° ile + 60°C arası
  • Çalışma sıcaklığı ……………….....…… -10° ile + 50°C arası
  • Bağıl nem ………………………..……… 5-95%, yoğunlaşmayan
  • Uyarılar …………………………..……… Çok renkli LED

Veri transferi için USB Bluetooth modülü

  • Frekans bantı ………………….…..…… 2.4GHz ISM bant
  • Kanallar ………………………….……… 126 RF kanal
  • Aktarım hızı (havada) …………..…...… 2Mbps
  • Programlanabilir çıkış ……….…………. 0. -6, -12 veya -18 dBm
  • Hassasiyet …………………….………… 2 Mbps‘de -82 dBm Hassasiyet

İşlemci

  • Mikro denetleyici …………………..…… 8-bit RISC- Mikro denetleyici baz alınarak
  • Maksimum çalışma frekansı …………. 16MHz
  • 1KB SRAM, 512K EEPROM
  • 10-bit A/D dönüştürücü
 •  
 • Taksit
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • Taksit
 • Tutar
 • 30,958.88
 • 61,917.76
 • 20,639.25
 • 61,917.76
 • 15,479.44
 • 61,917.76
 • 12,383.55
 • 61,917.76
 • 10,319.63
 • 61,917.76
 • 8,845.39
 • 61,917.76
 • 7,739.72
 • 61,917.76
 • 6,879.75
 • 61,917.76
 • Taksit
 • Tutar
 • 30,958.88
 • 61,917.76
 • 20,639.25
 • 61,917.76
 • 15,479.44
 • 61,917.76
 • 12,383.55
 • 61,917.76
 • 10,319.63
 • 61,917.76
 • 8,845.39
 • 61,917.76
 • 7,739.72
 • 61,917.76
 • 6,879.75
 • 61,917.76
 • Taksit
 • Tutar
 • 30,958.88
 • 61,917.76
 • 20,639.25
 • 61,917.76
 • 15,479.44
 • 61,917.76
 • 12,383.55
 • 61,917.76
 • 10,319.63
 • 61,917.76
 • 8,845.39
 • 61,917.76
 • 7,739.72
 • 61,917.76
 • 6,879.75
 • 61,917.76
 • Taksit
 • Tutar
 • 30,958.88
 • 61,917.76
 • 20,639.25
 • 61,917.76
 • 15,479.44
 • 61,917.76
 • 12,383.55
 • 61,917.76
 • 10,319.63
 • 61,917.76
 • 8,845.39
 • 61,917.76
 • 7,739.72
 • 61,917.76
 • 6,879.75
 • 61,917.76
 • Taksit
 • Tutar
 • 30,958.88
 • 61,917.76
 • 20,639.25
 • 61,917.76
 • 15,479.44
 • 61,917.76
 • 12,383.55
 • 61,917.76
 • 10,319.63
 • 61,917.76
 • 8,845.39
 • 61,917.76
 • 7,739.72
 • 61,917.76
 • 6,879.75
 • 61,917.76

Yorum Yap

*
*
*
Deper dedektör geçerli kredi kartları